döndürme
Kaplan Inc. eğitim ve kariyer hizmetlerinin önde gelen sağlayıcısı ve Graham Holding'in bir iştirakidir.

Kaplan 75 yıl önce, Stanley Kaplan’ın, ailesinin evindeki bodrumda öğrencilere ders vermeye başlaması ile eğitim hayatına başladı. Öğrencilerinden birçoğu, liseye devam edebilmek ve Amerika'da kalabilmek için İngilizce öğrenmek isteyen göçmen ailelerin çocuklarıydı ..

İşte bu bir odada başlayan basit süreçten, şu anda dünyada 600 lokasyonda 31.000'den fazla çalışanı olan Kaplan Inc. ortaya çıktı. Şirketin çeşitli kolları aracılığıyla dünyada bir milyondan fazla öğrenciye erişim sağlıyoruz.

 
Stafford House International, genel akademik ve mesleki amaçlar için kurslar İngilizce dil okulları grubudur. Misyonumuz kendi kişisel potansiyelini, güvenle onları güçlendirici, eğitmek ilham ve öğrencilerimizin şehirlerimizi keyfini yardımcı olmaktır.
 
Misyonumuz, dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktır. Öğrencilerimizi, yeni bir dil öğrenebilecekleri ve aynı zamanda kendilerini yeni bir kültüre kaptırabilecekleri çok sayıda mükemmel kurstan biriyle eşleştiriyoruz.
 
Öğrencilerimizin kültürel farklılıkların ve dil engellerinin üstesinden gelmesine yardımcı oluyor ve bir ömür boyunca yararlanabilecekleri başarılarla dolu unutulmaz bir seyahati garanti ediyoruz.
 
Here at EC, our aim is simple. We’re here to help you reach the English level you choose. We provide the education, learning environment and social programme you need to make the progress you’re capable of.

Our unique EC Promise means that, as long as you follow your personalised learning programme, we promise that your English will improve.

 
LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Malta, Yeni Zelanda veya Avustralya'daki okullarımızdan birinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre'de dil merkezlerimiz vardır. LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika , Panama ve Kosta Rika ortak bir dil okulu ile çalışır.
 
ILSC Language Schools has been offering language training programs to International students from more than 100 countries since 1991, and is the largest and longest running of ILSC Education Group’s 5 divisions, which also include Colleges, Teacher Training, Language Training for Business, and Continuing Education. 

 

Since opening its first school in Vancouver, BC, Canada in 1991, ILSC has become a world leader in language training, and has grown to include 7 incredible locations around the world, in Vancouver, Toronto and Montréal, Canada; New Delhi, India; and Brisbane, Melbourne and Sydney, Australia.

 
We help students follow their path to leading universities across the world. We offer access to exceptional teaching, thousands of degrees and deeply rewarding experiences. We believe we offer the best and most personal service available. Whoever you are, we like to do things your way.
Bir Break Öğrenci

ILAC has a long and distinguished history of providing quality English language study programs in Canada. At ILAC, you can be assured you are receiving the highest quality English language education at the highest level of industry standards.

ILAC schools are accredited by those bodies designated to oversee schools in the education industry in Canada. Our accreditation by recognized industry organizations helps protect students’ rights.

 

En Son Haberler ve Fırsatlar

En son haberlerden, kampanyalardan ve indirimlerden önce siz haberdar olun.

  • MultiDil Instagram ..
  • MultiDil TikTok ..
  • MultiDil Facebook ..
  • MultiDil Twitter ..
  • MultiDil LinkedIN ..
  • MultiDil Tumblr ..
  • MultiDil YouTube ..
MultiDil_Visa-MasterCard

MultiDil YDM iş ortakları şu kurumlar tarafından akredite edilmiştir :

ACCET
BRITISH COUNCIL
LANGUAGES CANADA
ENGLISH AUSTRALIA
ACELS

MultiDil YDM

Eğitim Danışmanlık ve Hizmetleri

Fener Cd. Ahmet Atmaca Sit. B Blk. 20/3 M.Paşa - ANTALYA

0